Hakkımızda

parallax background

Univera Laboratories


Kalitenin güvenilir tek adresi.


UNİVERA KİMYA kurumsallık, sürdürülebilir, etkili hizmet ve kolay ulaşılabilir, firma deneyimi ile ENDÜSTRİYEL TEKNİK BAKIM KİMYASALLARI alanında uzmanlık gösterip,sektörde rekabet edebilir,teknolojik gelişmelere ve Pazar ihtiyaçlarına hızlı ve DOĞRU ÇÖZÜMLER üretmek amacıyla kurulmuştur

300’e yakın farklı ürün yelpazesi ile kimya sektöründe teknolojik gelişmelere ve gelişen Pazar ihtiyaçlarına en uygun HIZLI ve DOĞRU ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLARAK, her zaman TEKNİK DANIŞMANLIK ,KALİTELİ ürün ve FİYAT politikasıyla siz müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz


Misyonumuz

Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde , DOĞRU ve zamanında karşılamak,sunduğumuz Endüstriyel TEKNİK BAKIM KİMYASALLARI konusunda ÇÖZÜMLER ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Kurum ve kişileri KİMYA sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm GELİŞMELERİ, ÇÖZÜMLERİ sunmak. Hızla gelişen LİDER,DOĞRU bir firma olmak; O yüzden felsefemiz, sloganımız….

“DOĞRU seçim DOĞRU Adım”

Neden Univera Kimya ?

Kaliteli ÜRÜN Çözümleri
Etkili HİZMET Anlayışımız
Kolay ULAŞABİLİR, Sürekli Yanınızda
Alternatif ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
Müşteri Taleplerine Uygun AR-GE Kaynağı
Düşük Maliyetle , Verimliliği Arttırma
Her zaman DOĞRU Çözümler
Tüm Bunların Işığı Altında,

“DOĞRU seçim DOĞRU Adım”
Sizin için TEKNİK ENDÜSTRİYEL BAKIM KİMYASALLARI, Seçeneği fazla, verimliliğinizi arttıran sizin gibi düşünen ,Ortağınız.

Ürünlerimizden karelerSawana


Endüstriyel Yağ Çözücü

Öncelikle kurumuş,katranlaşmış yağ ve gresi temizleyen güçlü bir yağ çözücüdür.Star Shine


Derz ve Fayans temizliğinde etkilidir.

Çok yönlü antistatik özelliği ,suyun tutumunu & kireç oluşumunu engeller,konsanstre,fayans,banyo ve tuvalet temizleyicidir.
Lime FLT New


Bulaşık Makine Kireç Çözücüsü

Otomatik bulaşık makineleri için özel olarak formüle edilmiş kireç çözücüdür. Enerji kaybını önler. Paslanmaz çelik üzerinde korozif etkisi yoktur.Kullanım şekli Bulaşık makinesinin hazne kapasitesine ve kireç tabakasının yoğunluğuna göre 1/10 oranında ilave edilir.Star Shine


Derz ve Fayans temizliğinde etkilidir.

Çok yönlü antistatik özelliği ,suyun tutumunu & kireç oluşumunu engeller,konsanstre,fayans,banyo ve tuvalet temizleyicidir.